Description

Се издава нов стан во Кисела Вода во Расадник, поседува 45 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, kлима, греење на струја, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКисела Вода
 • Home area45 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

65 Квадрати
3
1
1
80 Квадрати
3
1
1