Description

Се издава нов стан на Јужен булевар во Центар, кај Монтенегро, Станот поседува 95 М2, 3 соби, Опремен комплетно со нов мебел, Греење на сопствено греење, клима ,НОВА КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,НОВА ГРАДБА, клима инвертер, вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

 

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area95 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

80 Квадрати
3
1
1