___

          

Изнајмување на станови

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Центар на Плоштад, станот поседува 140 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел,реновиран комплет, Луксузно опремен ,…
Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода, кај Мечкаров, во нов надграден дел, станот поседува 60 м2, 2 соби,наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни…
Дарма Дома издава нов стан во Центар позади Рамстор, поседува 120 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, комплетно наместен,со нов мебел,2 купатила,греење на парно, нова градба,нова КУЈНА,комплетно опремена со…
Дарма Дома издава луксузен стан кај Универзална сала во близина на кафана Бравос Станот е 130 м2, 4 соби, голема тераса од 15 квадрати,3 спални,3 купатила-.( едно со џакузи),голема кујна…
Дарма Дома издава стан луксузен стан во Козле, поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплет со нов мебел, клима, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни…
Дарма Дома издава луксузен стан во Дебар Маало кај Министерство за Култура, станот поседува 105 м2, 3 соби,дневна, и 2 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со…
Дарма Дома издава ОДЛИЧЕН стан во Ново Лисиче кај последна 5 ка, во зградата на Адора, наместен комплетно со нов мебел, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, нова…
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Козле, со површина од 70 м2, 2 соби, сопствено парно, брачен кревет, клима, тераса, теретана, сауна, гаражно место, вселив веднаш... цена:…
Дарма Дома издава ЛУКСУЗЕН СТАН во Дебар Маало кај Броз Кафе, Станот е комплетно опремен со нов мебел, поседува 60м2, 2 соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за…
Дарма Дома издава луксузен стан во Кисела Вода, во Расадник, станот поседува 60 м2, 3соби,наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за…
«ПочетокПред12345СледноКрај»
Страница 1 од 5