___

          

шифра 15091 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(4 гласови)

Дарма Дома издава стан луксузен стан во Козле, поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплет со нов мебел, клима, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон,клима,нова градба, паркинг, вселив веднаш...

цена: 300 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Козле
 • Цена: 300 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15631 шифра 15691 »