___

          

шифра 15631 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Козле, со површина од 70 м2, 2 соби, сопствено парно, брачен кревет, клима, тераса, теретана, сауна, гаражно место, вселив веднаш...

цена: 400

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Козле
 • Цена: 400 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 70 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15607 шифра 15634 »