___

          

шифра 15607 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава ЛУКСУЗЕН СТАН во Дебар Маало кај Броз Кафе, Станот е комплетно опремен со нов мебел, поседува 60м2, 2 соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, клима, нова градба, балкон, ГАРАЖА, ВСЕЛИВ од 16 април...

цена: 300

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 300 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 60 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15267 шифра 15631 »