___

          

A 6152 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Дебар Маало со површина од 126 м2, 4 соби, 3 кат, лифт, парно, празен со комплет кујна,плакари), 3 wc, 3 тераси, чист имотен лист, градба 2000 та година...

цена: 1080 €/м2

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 1080 €/м2
 • Спални: 3
 • Купатила: 3
 • Површина: 126 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: /
Повеќе во оваа категорија: « A 6151 A 6155 »