___

          

шифра 15259 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 3 спроти Воена Болница, наместен со нов мебел, станот е 50 м2,3 соби,дневна и 2 спални, греење на парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, клима, реновиран комплет, паркинг, вселив веднаш...


Цена: 300 € 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 3
 • Цена: 350 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 50 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15217 шифра 15267 »