___

          

шифра 15217 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан во Дебар Маало, кај Неуромедика. станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,греење на сопствено парно,балкон, 2 клими, нова градба, машина за садови. паркинг, вселив веднаш...

Цена: 350 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 350 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 350 €
 • Провизија: 175 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15211 шифра 15259 »