___

          

шифра 15211 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Карпош 2 , кај МИДА, станот е 45 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, клима, балкон, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, машина за садови, нова градба, вселив веднаш...

цена: 400 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 400 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 45 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13627 шифра 15217 »