___

          

шифра 13627 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Карпош 2 , кај МИДА, станот е 60 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, клима, балкон, паркинг, вселив веднаш...

цена: 300 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 300 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 60 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15097 шифра 15211 »