___

          

шифра 15097 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош 2, kaj Ми-Да, станот е 100 м2, со 3 соби, дневна и спална, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство,нова градба,клима, МАШИНА ЗА САДОВИ, балкон, ГАРАЖА,вселив веднаш....

цена: 450

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 450 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 100 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 450 €
 • Провизија: 225 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14214 шифра 13627 »