___

          

шифра 14214 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава нов стан во Центар спроти Државна Болница, 45 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,клима,нова градба, балкон, вселив веднаш...

цена: 230 € (не е фиксна )

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 230 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 45 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 230 €
 • Провизија: 115 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 15114 шифра 15097 »