___

          

шифра 15019 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Аеродром кај Скопјанка, станот поседува 90 м2 ,3 соби,дневна, и 2спални,наместен комплетно со нов мебел,греење на парно,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, балкон,клима,2 купатила, вселив веднаш...


цена: 400 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Аеродром
 • Цена: 400 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 90 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14972 шифра 15114 »