___

          

шифра 14972 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар кај Католичка Црква, наместен комплет со нов мебел, поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, греење на парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 3 клими,3 телевизори, машина за перење и сушење, 2 балкони, нова градба, ЏАКУЗИ, ГАРАЖА, вселив веднаш....

цена: 600 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 600 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 90 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 600 €
 • Провизија: 300 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14697 шифра 15114 »