___

          

шифра 13448 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава одличен стан во Кисела Вода позади Пелагонија студентскиот, многу близу до Центар, станот поседува 55 м2, со 2 соби, наместен комплетно, одвоена КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, реновиран, клима, вселив веднаш...


Цена: 200

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 200 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 200 €
 • Провизија: 100 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14831 шифра 14972 »