___

          

A 6151 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(3 гласови)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Мичурин, Аеродром, со површина од 62 м2, 3 соби, 3 кат (без лифт), југозапад ориентација, парно, со кујнски елементи, слободен паркинг простор пред зграда, имотен лист...

цена: 60 000

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Мичурин
 • Цена: 60 000 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 62 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: 1 %
Повеќе во оваа категорија: « А 6150 A 6152 »