___

          

шифра 12478 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава одличен стан во Карпош 4, кај Шартекс во близина на City Mall, 95 м2,3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно и убаво,со понов мебел, клима, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба, 2 купатила, вселив веднаш...

цена: 400 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 4
 • Цена: 400 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 95 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14697 шифра 14831 »