___

          

шифра 14697 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

Дарма Дома издава ЛУКСУЗЕН стан во Кисела Вода, пред Шампионче, близу Центар, 55 м2, 2 соби, комплетно наместен со нов мебел,машина за перење и клима уред. нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,паркинг, нова градба, ГРАТИС ИНТЕРНЕТ И КАБЛОВСКА, вселив веднаш...

цена: 270 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 270 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 270 €
 • Провизија: 135 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14557 шифра 14972 »