___

          

шифра 14391 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава луксузен стан позади Рамстор, во Центар, на Улица 50 та Девизија, станот е 55 м2, 2 соби, дневна и спална, комплет наместен,со нов МЕБЕЛ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, нова градба, ПАРКИНГ, вселив веднаш....

цена: 320

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 320 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 320 €
 • Провизија: 160 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14248 шифра 14189 »