___

          

шифра 14337 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(3 гласови)

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош 3, kaj City Mall, станот поседува 55 м2, 2 соби,дневна и спална, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно,клима, балкон,вселив веднаш....

Цена: 400

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 3
 • Цена: 400 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14248 шифра 14391 »