___

          

шифра 14248 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава ЛУКСУЗЕН стан во Карпош кај МИ-ДА, станот поседува 100 м2, 4 соби,дневна и 3 спални, комплетно наместен со нов мебел, балкон, греење на сопствено парно, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,2 купатила, нова градба,НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш....

цена: 700  

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 700 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 2
 • Површина: 100 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 700 €
 • Провизија: 350 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13264 шифра 14391 »