___

          

шифра 14235 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава нов стан во Tафталиџе 2, кај Гимназија Нова, наместен комплет со нов мебел, поседува 75 м2, 3 соби, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба,балкон, 4 кат,лифт, греење на парно, клима, вселив веднаш...

цена: 450 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Тафталиџе 2
 • Цена: 450 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 75 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 450 €
 • Провизија: 225 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 11543 шифра 14248 »