___

          

шифра 13677 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА издава нов стан комплетно наместен во Центар на Скопје, кај МВР. Станот 55 м2, 2 соби,дневна,спална соба , опремени со нов мебел, комплетно опремена кујна, купатило, гостински тоалет и голема тераса.Истиот е на 8 кат со одличен поглед. Има клима, кабловска, интернет, централно греење, нова градба, вселив веднаш...Цена 350 € + месечни трошоци

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 350 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 350 €
 • Провизија: 175 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13370 шифра 14118 »