___

          

А 6136 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома ПРОДАВА СТАН ВО Карпош 2 спроти Хотел Карпош, 44 м2, 2 соби, дневна и спална, греење на струја, 8 кат ,лифт, балкон со поглед према Водно, реновиран,ПОДРУМ, имотен лист, се продава комплет опремен со мебел, вселив веднаш....


Цена: 49 000 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 49 000 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 44 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: 1 %
Повеќе во оваа категорија: « А 6135 A 6149 »