___

          

А 6135 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА, 58 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, греење на струја, 4 кат , реновиран, имотен лист, се продава КОМПЛЕТ СО МЕБЕЛ, вселив веднаш....


Цена: 52 000 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 52 000 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 58 М2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: 1 %
Повеќе во оваа категорија: « A 6126 А 6136 »