___

          

шифра 13370 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава ексклузивен трособен стан во Лептокарија – Карпош 3. Поседува 65 м2 и располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија, кујна, купатило и 2 тераси. Станот е комплетно реновиран, и опремен со дабов паркет, комарници на сите прозори и вратите од терасите, проточен бојлер, нова медијапан КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,комплетна нова бела техника,машина за перење, клима уред и централно парно ,ГРАТИС ИНТЕРНЕТ,вселив веднаш....

цена: 390 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 3
 • Цена: 390 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 65 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 390 €
 • Провизија: 195 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 13264 шифра 13677 »