___

          

шифра 13152 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава ЛУКСУЗНА КУЌА во Тафталиџе кај Братство училиштето, куќата поседува 180 м2, 4 соби, наместена со нов мебел, нова градба, долу има дневна, спална и купатило, горе има 2 спални, 2 купатила, и работна соба, клими, 3 балкони, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, дворна површина од 200 м2, вселива веднаш...


цена: 1100 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Куќа
 • Локација: Тафталиџе 2
 • Цена: 1100 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 3
 • Површина: 180 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 1100 €
 • Провизија: 550 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 11834 шифра 15351 »