___

          

шифра 12664 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

Дарма Дома издава луксузен стан во Строг Центар, станот поседува 125 м2, 4 соби,дневна, и 3 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, греење на сопствено парно, машина за садови,машина за сушење, балкон, ВСЕЛИВ ВЕДНАШ....

цена: 1450 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 1450 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 2
 • Површина: 125 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 1450 €
 • Провизија: 725 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12824 шифра 13258 »