___

          

A 6121

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Хром, со површина од 68 м2, 3 соби, греење на струја, реновиран, чист имотен лист, балкон, комплет наместен, вселив веднаш...

цена: 53 000 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Хром
 • Цена: 53 000 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 68 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: 1 %
Повеќе во оваа категорија: « A 6112 A 6126 »