___

          

шифра 11685 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава EKСТРА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ НА МВР, станот е 180 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплетно и убаво со нов мебел, НОВА КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 3 балкони, греење на струја, 5 КЛИМИ,КАМИН, ПАРКИНГ,ВИДЕО НАДЗОР, БАЗЕН, вселив веднаш..

Цена: 1200  

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Црниче
 • Цена: 1200 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 1
 • Површина: 180 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 1200 €
 • Провизија: 600 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12577 шифра 12664 »