___

          

шифра 12577 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава нов стан позади Рамстор, 75 м2, 3 соби, наместен со нов мебел, со лифт,парно греење,нова градба, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, вселив веднаш...

цена: 400 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 400 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 75 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12737 шифра 11685 »