___

          

шифра 12737 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маало кај Вардар Мебел, дуплекс со галерија на трети кат, лифт, на прекрасна локација во близина на Градскиот парк.Станот е ексклузивно наместен, 85м2,2 соби,2 купатила,балкон, комплетна кујна,постелнина,интернет,подно греење,инвертер и обична клима,целосно нов мебел.Станот е во новоизградена зграда,со лифт, СОПСТВЕН ПАРКИНГ,вселив веднаш...


цена: 550 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 550 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 2
 • Површина: 85 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 550 €
 • Провизија: 275 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12624 шифра 12577 »