___

          

шифра 12624 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности Дарма Дома издава луксузен стан во Црниче , станот поседува 110 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, НОВА КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови,со балкон, нова градба, вселив веднаш....


Цена: 500 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Црниче
 • Цена: 500 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 1
 • Површина: 110 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 500 €
 • Провизија: 250 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12237 шифра 12737 »