___

          

А 6111 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан со површина од 49 м2 во Расадник, Кисела Вода, на одлична локација, на 2 кат со лифт, парно, 1 спална, дневна, ПРАЗЕН со кујнски елементи, балкон со вградени тенди и плакар, паркет прва класа, блиндор врата-проспера, вградени плакари, имотен лист...

цена: 52 000 € (кујнски елементи и плакари)

          55 000 € (комплет опремен)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 52 000 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 49 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: /
Повеќе во оваа категорија: « А 6110 A 6112 »