___

          

шифра 10971 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава наместена куќа во Центар кај Католичка Црква, 410 м2, понова градба, со 10 простории, на 3 ката, уреден двор од 40м2, парно греење, паркинг за 5 возила, со можност за користење за деловна намена или за живеење...

цена: 3000 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Куќа
 • Локација: Центар
 • Цена: 3000 €
 • Спални: /
 • Купатила: 3
 • Површина: 450 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 3000 €
 • Провизија: 1500 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 10865 шифра 11833 »