___

          

шифра 11147 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА издава луксузен НЕВСЕЛЕН стан во Карпош кај МИ-ДА, станот е 65 м2, со 3 соби, комплетно наместен со нов и модерен мебел,греење на струја, клима,нова градба, медијапан КУЈНА ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, МАШИНА ЗА САДОВИ,ГАРАЖА,нова градба, 2 тераси,вселив веднаш...

цена: 450 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 450 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 65 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 900 €
 • Провизија: 225 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 11068 шифра 12237 »