___

          

шифра 11068 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА луксузен СТАН во Капиштец, станот е 105 м2, со 4 соби,дневна и 3 спални соби, наместен со нов мебел,греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон,паркинг, вселив веднаш..

цена: 600 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Капиштец
 • Цена: 600 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 1
 • Површина: 105 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 600 €
 • Провизија: 300 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12625 шифра 12237 »