___

          

шифра 12625 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава комплетно опремен луксузен стан на Водно, со површина од 80 м2, 3 соби, балкон со прекрасен поглед према цело Скопје, 2 купатила, машина за садови, вселив веднаш...


цена: 650 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Водно
 • Цена: 650 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 80 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 650 €
 • Провизија: 325 €
Повеќе во оваа категорија: шифра 11068 »