___

          

А 6148 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Карпош 3, во близина на Ситу Мол, со површина од 48 м2 + 18 м2 тераса и 7 м2 подрум, на приземје, НЕРЕНОВИРАН, ПРАЗЕН...

цена: 51 000

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 3
 • Цена: 51 000 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 73 м2
 • Клима: Не
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: /

Галерија

Повеќе во оваа категорија: « А 6147 A 6149 »