___

          

A 6107 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Ново Лисиче, во близина на ФФМ, со површина од 74 м2, 3 соби, 3 кат, не реновиран, веднаш вселив, чист имотен лист...

цена: 58 000  € 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Ново Лисиче
 • Цена: 58 000 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 74 м2
 • Клима: Не
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: /
Повеќе во оваа категорија: « А 6106 A 6108 »