___

          

А 6106 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Кисела Вода - Чешма, со површина од 33 м2, гарсоњера, греење на струја, наместена, тераса, веднаш вселива, имотен лист...

цена: 40 000 € (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Продажба
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 40 000 €
 • Спални: /
 • Купатила: 1
 • Површина: 33 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: /
 • Провизија: 1 %

Галерија

Повеќе во оваа категорија: « А 6105 A 6107 »