___

          

шифра 14822 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

Дарма Дома издава стан во Кисела Вода кај Гранап, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, паркинг, вселив веднаш....

цена: 300 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Кисела вода
 • Цена: 300 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 60 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14831 шифра 14906 »