___

          

шифра 14831 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa луксузен стан во Карпош кај Технолошки, станот поседува 45 м2, 2 соби, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба,клима, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш...

цена: 300 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 2
 • Цена: 300 €
 • Спални: 1
 • Купатила: 1
 • Површина: 45 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 12478 шифра 14822 »