___

          

шифра 14664 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан на Водно, Станот е 110 м2, 3 соби, станот е дуплекс, со дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на сопствено парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,нова градба,машина за садови, балкон СО ОТВОРЕН ПОГЛЕД ПРЕМА СКОПЈЕ, ГАРАЖА, клима,вселив веднаш...

цена: 600

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Водно
 • Цена: 600 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 110 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 600 €
 • Провизија: 300 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14637 шифра 14697 »