___

          

шифра 14637 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Строг Центaр во Зградата на Тифани, станот поседува 110 м2,4 соби, дневна и 3 спални соби, греење на сопствено парно,наместен комплетн и убаво со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,клима,балкон,нова градба, вселив од 20 септември....

Цена: 800

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 800 €
 • Спални: 3
 • Купатила: 1
 • Површина: 110 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 800 €
 • Провизија: 400 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14556 шифра 14664 »