___

          

шифра 12976 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА изнајмува eкстра луксузен стан во Дебар Маало кај Соборен Храм, Станот е комплетно опремен со нов мебел, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, балкон, 3 клими, ГАРАЖА, 2 телевизори, нова градба, вселив веднаш...

цена: 700 

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Центар
 • Цена: 700 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 70 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 700 €
 • Провизија: 350 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14556 шифра 14637 »