___

          

шифра 14556 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 1, станот поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, греење на парно, нова кујна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, ПАРКИНГ, 2 балкони, клима, вселив веднаш...

цена: 300

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Карпош 1
 • Цена: 300 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 55 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 300 €
 • Провизија: 150 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14557 шифра 14637 »