___

          

шифра 14557 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Дебар Маало, кај Силбо, станот поседува од 70 м2 , 3 соби,дневна и 2 спални,комплетно наместен со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, 2 купатила, може студенти, вселив веднаш...

Цена: 400 (не е фиксна)

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Дебар маало
 • Цена: 400 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 2
 • Површина: 70 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 400 €
 • Провизија: 200 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14189 шифра 14556 »