___

          

шифра 14189 Издвоено

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ДАРМА ДОМА издава стан во Тафталиџе КАЈ ГОЦЕ, наместен со нов мебел, 85 м2,3 соби, греење на сопствено парно, 2 балкони, сопствен паркинг, клима,понова градба,КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, вселив веднаш...

цена: 320

Подетални информации

 • Тип на услуга: Изнајмување
 • Тип на имот: Стан
 • Локација: Тафталиџе 2
 • Цена: 320 €
 • Спални: 2
 • Купатила: 1
 • Површина: 85 м2
 • Клима: Да
 • Интернет: Да
 • Паркинг: Да
 • Депозит: 320 €
 • Провизија: 160 €
Повеќе во оваа категорија: « шифра 14391 шифра 14557 »